Poradnik Panny Młodej

Każda Panna Młoda planująca najważniejszy dzień w swoim życiu chciałaby, aby to właśnie jej ślub pozostał w pamięci gości jako niezapomniany, udany i perfekcyjnie zorganizowany. Niewątpliwie istotne jest zaplanowanie gdzie odbędzie się ceremonia, opracowanie listy gości, zamówienie limuzyny, bukietu ślubnego, ale najważniejszym elementem dnia ślubu są stroje nowożeńców. To właśnie strój Panny Młodej jest zapamiętywany najbardziej z całej ceremonii, dlatego też wybór sukni ślubnej jest tak bardzo ważny.

Jak dokonać wyboru?

Wiele kobiet sądzi, że wyboru sukni dokona wyłącznie na podstawie katalogu mody ślubnej. My uważamy, że nic bardziej mylnego. Oglądając zdjęcia strojów ślubnych można zachwycić się materiałami, rodzajami obszyć czy po prostu kolorami, ale nasze blisko czterdziestoletnie doświadczenie uczy, że jedynym skutecznym sposobem wyboru sukni ślubnej jest mierzenie kilku strojów o zróżnicowanych krojach i kolorach.

Należy również zwrócić uwagę na to czy suknia jest wygodna, ile waży, czy nie ogranicza ruchów w tańcu i jak się w niej porusza. Minęły czasy kiedy kobiety nie zwracały uwagi na te szczegóły. Nasze klientki cenią sobie wygodę i oczywiście niepowtarzalność modelu. Panna Młoda nie chce być „niewolnicą sukni ślubnej” na własnym weselu, dlatego wyżej wymienione czynniki przy doborze sukni ślubnej są tak ważne.

Jaką wybrać?

Kiedy Panna Młoda przychodzi do nas po raz pierwszy, zachęcamy ją do przymierzenia wielu różnych modeli sukien, aby poznać jej upodobania co do kolorów, kroju i ozdób. Są elementy w sukni, które mogą zachwycać jedne panie a mogą przeszkadzać innym. Jeśli istnieje techniczna możliwość zmiany takich szczegółów, jak na przykład wymiana dwóch szelek na jedną lub wymiana ozdoby kwiatowej, to czynimy to z wielką przyjemnością i bez żadnych dopłat. Poprzez oferowaną różnorodność modeli, pragniemy schlebiać gustom wszystkich klientek. Ponadto świadczymy fachowe doradztwo w doborze najkorzystniejszego kroju, gdyż każda figura wymaga takiego fasonu, aby to, co piękne, wyeksponować, a to, co niepożądane, ukryć. Również wszystkie dopasowania do figury, które nie są zmianą kroju sukni, dokonujemy nieodpłatnie. Projektant i wykonawca wie najlepiej jakich przeróbek może dokonać, aby, nie niszcząc sukni, możliwie najlepiej dopasować ją do danej sylwetki. Ponadto istnieje możliwość uszycia u nas sukni ślubnej według projektu lub pomysłu Panny Młodej. Największą przyjemnością dla takich klientek jest uczestniczenie w tworzeniu ich sukni w czasie kolejnych przymiarek. Tak zaprojektowana i wykonana suknia z pewnością będzie spełnieniem marzeń i odzwierciedleniem gustu Panny Młodej.

Kupić, czy wypożyczyć?

Ważnym elementem wyboru oferowanej przez nas usługi jest kwota, jakiej Panna Młoda nie może przekroczyć. Dokonawszy wyboru odpowiedniej sukni, należy rozważyć jej kupno, bądź wypożyczenie. Nasz salon oferuje obie te możliwości. Większość sukien jest projektowana i wykonywana w pracowni przy naszym salonie. Zamawiając suknię bezpośrednio u producenta, pomijamy koszty pośrednictwa, w związku z czym cena usługi będzie dużo niższa.

Zapraszamy do naszego salonu, aby na miejscu ocenić proponowane przez nas modele. Ważne aby podczas wizyty w salonie posiadać obuwie ślubne lub przynajmniej buty takiej samej wysokości, gdyż ma to istotny wpływ na dobór długości sukni.